Uzdrowisko Miejskie Studio Sante to miejsce, w którym każdy może w komfortowych warunkach zregenerować ciało, wyciszyć umysł, a przy tym dogłębnie się zrelaksować. Pobyt w tym wyjątkowym SPA & Wellness spowoduje podwyższenie poziomu witalności organizmu, wzmocni siły życiowe i poprawi samopoczucie. A kiedy po relaksujących zabiegach dopadnie ochota na zjedzenie czegoś zdrowego, warto odwiedzić Bistro Sante, które oferuje koktajle owocowe, soki naturalne, desery owocowe oraz wiele innych specjałów.

Naturalne dania i desery

Bistro Sante to miejsce, w którym można zjeść zdrowy, pełnowartościowy posiłek i wypić pyszny koktajl owocowy. Warto zaznaczyć, że wszystkie dostępne w tym miejscu specjały, są przygotowywane na bieżąco – potrawy nie są podgrzewane w mikrofalówce, dzięki czemu zachowują swoje wartości odżywcze i unikalny smak. W kuchni Bistro Sante nie ma sztucznych aromatów, barwników czy konserwantów, ponieważ nie są do niczego potrzebne – wszystkie pozycje z menu są przyrządzane ze świeżych, pełnowartościowych składników. W ofercie bistro jest także menu sezonowe, w którym można znaleźć kremy warzywne czy owocowe desery z sezonowych warzyw i owoców.

Desery owocowe – słodka przyjemność

W Bistro Sante, oprócz tradycyjnych ciast, można znaleźć pyszne desery owocowe, a mianowicie dodające mocy smoothies. To odżywcze koktajle owocowo-warzywne, które powstają na bazie dojrzałych owoców i warzyw, zmiksowanych z wyjątkowymi dodatkami: młodym jęczmieniem, szpinakiem lub zmielonym lnem. Taki owocowy koktajl to prawdziwa witaminowa bomba odżywcza, ze skondensowaną porcją witamin, antyoksydantów, mikroelementów oraz błonnika.

Soki naturalne – skoncentrowana dawka enzymów

Soki naturalne w ofercie Bistro Sante są tłoczone na zimno, zgodnie z zaleceniami terapii Gersona, przy użyciu wolnoobrotowej wyciskarki. To powoduje, że zachowują cenne enzymy oraz substancje odżywcze. Soki naturalne wyciskane metodą Gersona to najlepszy sposób na szybką i skuteczną suplementację dla organizmu, który musi mierzyć się z ciągłymi niedoborami żywieniowymi. Zdrowe soki  skutecznie odtruwają organizm, przyspieszają naturalne procesy detoksykacji i pomagają oczyścić nerki.

Burgery wegańskie – roślinna uczta

W Bistro Sante można nie tylko napić się zdrowego, naturalnego soku lub koktajlu owocowego, ale też zjeść smaczny, warzywny posiłek. Specjalnością bistro są wegańskie burgery, które wyróżnia wyrazisty smak, duża różnorodność dodatków oraz wyszukany sposób podania. Podstawą ich składu są produkty superfood – ciecierzyca, kasza jaglana i soja, czyli znakomite źródła białka i węglowodanów.

Zapraszamy do Bistro Sante, Warszawa ul. Jagiellońska 55a: https://www.studiosante.pl/bistro/warszawa/

Artykuł sponsorowany, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.