Uwielbiam pizzę w każdej postaci :) Mieszkając w dużym mieście mamy do wyboru wiele różnych pizzerii w tym także sieciówki.

Domino’s Pizza to światowy gigant jeśli chodzi o przygotowanie i sprzedaż pizzy. Postanowiłem sprawdzić czy pizza, którą znamy głównie z ulotek zostawianych w skrzynkach pocztowych smakuje tak dobrze jak jest przedstawiana.

Dostawa, odbiór osobisty czy na miejscu?

Domino’s Pizza to przede wszystkim pizza w dostawie, jednak jeśli chcemy możemy również zamówić pizzę i odebrać osobiście. Ale jeśli nie dysponujemy specjalną torbą termiczną to musimy się liczyć z tym, że szybko nam wystygnie.

Dużo rzadziej pizza jest konsumowana w lokalach. Praktycznie w każdym lokalu znajdziemy stoliki, przy których możemy zjeść zamówioną pizzę, jednak to już nie to samo co we włoskiej pizzerii. Ja jednak tym razem postanowiłem skorzystać z tej opcji i zamówione pizze zjadłem na miejscu.

Menu Domino’s Pizza

W menu znajdziemy kilkanaście rodzai pizzy, kilka rodzajów ciasta. Domino’s Pizza to typowo amerykańska pizza więc nieodzownym dodatkiem będą sosy do pizzy. Warto skorzystać.

Zamówiliśmy

  • Pizze pepperoni na grubym cieście
  • Pizze „Leśne smaku” na grubym cieście

Dobra pizza z sieciówki - czy to możliwe? Dobra pizza z sieciówki - czy to możliwe?

Na pizzę długo nie trzeba czekać 15-20 minut, wszystko zależy od ilości zamówień. Moja pizza miała dość sporą ilość składników, a ciasto było delikatnie przyrumienione i chrupiące – takie jak najbardziej lubię. Oczywiście pizzę warto zjeść od razu, bo jak wystygnie nie będzie już smakowała tak samo dobrze.

Promocje i podsumowanie

Wybierając pizzę z tej sieciówki, warto zwrócić uwagę na różne promocje, które obowiązują w danym momencie, bo bardzo często możemy wiele zyskać. Na przykład 2 pizze w cenie jednej, albo duża pizza w cenie średniej. O promocjach dowiedziecie się ze strony tej sieciówki.

Warto na sam koniec zaznaczyć, że pomimo tego, że była to pizza z sieciówki to była bardzo smaczna. A co najważniejsze wyszedłem z lokalu najedzony :)