Święta Bożego Narodzenia to bardzo gorący okres, w którym całkowicie brak nam wszystkim czasu. Prócz znalezienia prezentów dla każdego z bliskich, czeka nas masa pracy w kuchni, a potrawy wigilijne wymagają dużo cierpliwości, pracy, czasu i … sprzątania. Faktem jest, że wielu z nas decyduje się nie tylko na dowóz jedzenia w święta, a także na eksperymenty i poprawianie wigilijengu menu.

Pomysłem słusznie wdrażanym od kilku lat jest sushi w dowozie na święta.

A gdyby podejść do świąt zupełnie inaczej? Nowocześnie!
Gdyby tak Zupę Grzybową zastąpił ramen?
Gdyby karpia zastąpił grillowany węgorz?
Gdyby rybę grecku zastąpić Sashimi?
I w końcu – pierogi zastąpić Sushi?

A gdyby do tej nowoczesnej i przepysznej wigilii dołożyć jeszce możliwość dowozu sushi?

To możliwe! MAHŌ SUSHI Kraków już kolejny rok dostarczy nam fantastyczne zestawy wigilijne wprost do naszych domów. Restauracja przygotowała w tym roku następujące menu:

Menu Maho
Menu Maho

To nie pierwszy raz kiedy MAHŌ organizuje wyjątkowe zestawy sushi w dowozie. Nie tak dawno w słynny „black friday” restauracja przygotowała „CZARNY SET”, czyli prawdziwie czarny zestaw w wyjątkowej z tej okazji obniżonej blackfriday’owej cenie:

Zestaw sushi Maho
Zestaw sushi Maho

W dobie pandemii, restauracja przygotowała dla swoich gości możliwość zamawiania zestawów sushi w swoim sklepie internetowym ze zdjęciami, który znajduje się na ich stronie internetowej. Chyba jeszcze nigdy sushi w dowozie nie było tak dostępne, zwłaszcza dla niedoświadczonych konsumentów, którzy zwyczajnie nie wiedzą jak wyglądają poszczególne zestawy, a nazwy hosomaki, uramaki, ramen, sashimi – po prosytu nic im nie mówią. Tu – ze zdjęć łatwo wyczytać wszystko.

Bijemy brawa za taki pomysł, za tak nowoczesne prowadzenie restauracji z sushi, a także namawiamy do nowoczesnych świąt. Nie bójcie się sushi i potraw japońskich na wigilijnym stole – już niejedna babcia przekonała się i pokochała hosomaki i inne rolki. A jesli wybierasz się do tradycjonalistów w tej dziedzinie – przemyć jeden mały zestaw na stół. Na bank rozejdzie się natychmiast ;-)

Materiał partnera.