Zakwaszenie organizmu to często występująca dolegliwość, przez długi czas nie dająca charakterystycznych objawów. Jego główną przyczyną jest niewłaściwa dieta (o przewadze produktów o niskim PH) w towarzystwie stresującego trybu życia. W zakwaszonym ciele szybciej odkłada się tłuszcz, pojawia się opuchlizna, co wynika ze znacznie niższego tempa metabolizmu.

Nasz umysł funkcjonuje wolniej, czujemy się stale przemęczeni, zdekoncentrowani i bez energii. Nasze paznokcie i włosy są osłabione, a kości łamliwe. Długotrwałe zakwaszenie zwiększa ryzyko wystąpienia cukrzycy, udaru krwotocznego, a także sprzyja procesom nowotworowym. Dlatego już dziś warto zadbać o odpowiednią równowagę. Zdrową dietę, zbilansowaną zasadowo warto wesprzeć skutecznym suplementem alkalizującym, jakim jest proszek Green Balance.

W składzie Green Balance znajdziemy 11 roślin o naturalnym działaniu alkalizującym. To m. in. sproszkowana chlorella, sok z liści młodej pszenicy, młoda lucerna, gotu kola, gorzki melon, korzeń traganka, kapusta włoska czy spirulina. Naturalne substancje zawarte w roślinach działają odżywczo, wzmacniająco, uspokajająco i detoksykująco, zarówno na naszą skórę, włosy, kości, układ pokarmowy, jak i układ nerwowy. Każda z nich posiada ogromne bogactwo składników mineralnych i witamin, które wzajemnie przenikają się i uzupełniają.

Oprócz efektu odkwaszenia i oczyszczenia, nasz organizm będzie również w pełni przygotowany na infekcje, stres czy inne, ciężkie sytuacje. Już po kilku dniach stosowania, w towarzystwie odpowiednio zbilansowanej diety, zobaczymy pozytywne efekty. W organizmie o równowadze zasadowej dobrze funkcjonuje mózg i pamięć, poprawia się krążenie, a metabolizm przyspiesza, dając nam więcej energii i szybciej spalając niechciany tłuszcz. Zwiększa się nasza odporność, a kości i mięśnie są mocniejsze.

Preparat Green Balance (znajdziecie go TUTAJ) to doskonale przyswajalny dodatek do soków i koktajli odżywczych. Jego smak jest orzeźwiający i przyjemny. Dużym atutem preparatu jest pozyskanie roślin z upraw ekologicznych oraz brak jakichkolwiek sztucznych dodatków, barwników czy konserwantów. To suplement wegański i wegetariański, z powodzeniem może być stosowany przez osoby uczulone na gluten czy laktozę.

Partnerem wpisu jest „Yango Sp. z o.o.

Wpis ma charakter wyłącznie informacyjny, przed użyciem preparatu zapoznaj się z ulotką, informacjami producenta, bądź skonsultuj się z producentem bądź lekarzem.