Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do picia kawy w popularnych w naszym kraju sieciówkach. Nie ma w tym nic złego, może poza tym, że nie są one w stanie stworzyć tak fajnej atmosfery i klimatu jak małe kawiarnie :)

Tym razem postanowiliśmy wybrać się do najmniejszej w Polsce kawiarni – Dobro&Dobro. Sprawdźcie sami, czy w tak małym miejscu da radę parzyć wyśmienitą kawę… my już teraz Wam mówimy – da radę ! :)

Klimat i jeszcze raz klimat…

Dobro&Dobro - najmniejsza kawiarnia w Polsce Dobro&Dobro - najmniejsza kawiarnia w Polsce

Kawiarnia Dobro&Dobro ma swój wyjątkowy klimat. To z całą pewnością najmniejsza kawiarnia w Polsce. W środku oprócz obsługi znajdzie się miejsce dosłownie dla 2 osób :) Więcej się nie zmieści. Jest to więc idealne miejsce na szybkie espresso w drodze do pracy, albo na kawę na wynos.

W okresie letnim kilka miejsc znajduje się na zewnątrz, dzięki czemu mamy możliwość wypicia w upalne dni kawy na zimno… a warto… ale o tym za chwilę.

Wiemy, że kawiarnię odwiedzają bardzo często stali klienci i tworzy się rodzinny klimat :) Można się poczuć jak w niewielkiej kawiarni we Włoszech.

Jaką kawę wypijemy w Dobro&Dobro?

Do wyboru macie całą gamę kaw, zaczynając od klasycznego espresso, przez kawy smakowe na ciepło, a kończąc na idealnych w upalne dni kawach mrożonych.

Klasyki jednak nie tym razem… skusiliśmy się na wyśmienitą kawę po Warszawsku i kawę z tonic’iem :)

Pierwsza z nich to kawa mleczna z podwójnym (potrójnym espresso) z dodatkiem cynamonu i cukru waniliowego. Całość delikatnie słodkawa z wyczuwalną nutą cynamonu.

Dobro&Dobro - najmniejsza kawiarnia w Polsce

Natomiast kawa z tonic’iem to dość nietypowe połączenie, którego musicie spróbować. Orzeźwiający smak tonicu i kawy świetnie komponuje się z dodatkiem pomarańczy. Pamiętajcie… przed wypiciem odczekajcie 2-3 minuty, aby kawa nabrała aromatu pomarańczy.

Jeśli szukacie czegoś mocniejszego, co da Wam niezłego „kopa” na początek dnia to spróbujcie kawy z sokiem pomarańczowym :)

Podsumowanie…

Jeśli szukacie klimatycznego miejsca, gdzie można wypić bardzo dobrą kawę to koniecznie wybierzcie się do Dobro&Dobro. Jak już tam będziecie to może skusicie się na nietypowe połączenia składników i dacie szansę fajnym połączeniom kawowym :)

Dane adresowe:

Dobro&Dobro
ul. Puławska 11
Warszawa

fb: https://www.facebook.com/dobrocafe/