Co powiesz na smoothie o niskiej zawartości węglowodanów dla diety keto? Keto smoothies są proste w wykonaniu i mogą być szybkimi, pożywnymi sposobami na uzyskanie witamin, minerałów i niezbędnych tłuszczów, których potrzebuje twoje ciało.

Keto smoothies zapewniają również trochę dodatkowego białka, co może być pomocne podczas przechodzenia na dietę keto o niskiej zawartości węglowodanów. Keto smoothies może być świetnym sposobem, aby uzyskać kilka dodatkowych zdrowych tłuszczów do swojej diety. Są one również łatwe do przygotowania i zawierają tylko naturalne składniki, co czyni je świetnymi dla każdego, kto ma ograniczenia dietetyczne lub alergie.

Dieta keto jest dietą wysokotłuszczową, umiarkowanie białkową i niskowęglowodanową. Została zaprojektowana tak, aby wprowadzić organizm w stan ketozy, co może pomóc w utracie wagi i obniżyć ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca typu 2 czy choroby serca.

Keto smoothies - 2 sprawdzone pomysły
Keto smoothies – 2 sprawdzone pomysły

Oto dwa przepisy na keto smoothie, które możesz wypróbować:

#1 Keto smoothie banan- awokado

Keto smoothie banan-awokado składniki

 • 150 ml mleczka migdałowego
 • 1/2 awokado
 • 1/2 banana
 • 1 łyżka masła orzechowego
 • 70 ml mleczka kokosowego

Keto smoothie banan- awokado przepis

Awokado obieramy ze skórki, dzielimy na mniejsze kawałki i wkładamy do Slim Blendera*. Podobnie postępujemy z bananem. Do blendera wkładamy łyżkę masła orzechowego i wlewamy mleczko migdałowe oraz mleczko kokosowe. Blender dokładnie zakręcamy i dwukrotnym kliknięciem na dole włączamy i mieszamy, aż wszystko się połączy.

Keto smoothies - 2 sprawdzone pomysły
IMG 8717

Przygotowane keto smoothie możemy pić bezpośrednio z butelki, albo przelać do szklanki.

Keto smoothies - 2 sprawdzone pomysły

#2 Keto smoothie truskawkowe

Keto smoothie truskawkowe składniki

 • 150 ml mleczka migdałowego
 • 1/2 awokado
 • 75g truskawek
 • 25g malin
 • 1 łyżka masła orzechowego
 • 1 łyżka płatków migdałowych
 • 70 ml mleczka kokosowego
 • 1 łyżka odżywki białkowej

Keto smoothie truskawkowe przepis

Awokado obieramy ze skórki, dzielimy na mniejsze kawałki i wkładamy do Slim Blendera*. Truskawki myjemy i usuwamy zieloną szypułkę. Maliny myjemy. Do blendera wkładamy łyżkę masła orzechowego i wlewamy mleczko migdałowe oraz mleczko kokosowe. Dodajemy pokrojone na mniejsze kawałki truskawki, a także dodajemy maliny. Blender dokładnie zakręcamy i dwukrotnym kliknięciem na dole włączamy i mieszamy, aż wszystko się połączy.

IMG 8725

Przygotowane keto smoothie możemy pić bezpośrednio z butelki, albo przelać do szklanki.

Keto smoothies - 2 sprawdzone pomysły

Dlaczego warto używać przenośnych blenderów?

Przenośne blendery są coraz bardziej popularne wśród osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i chcą przygotowywać swoje ulubione koktajle i smoothie w dowolnym miejscu i czasie. Jednym z najlepszych przenośnych blenderów dostępnych na rynku jest Slim Blender.

To przenośny blender, który można łatwo zabrać ze sobą w podróż, do pracy lub na siłownię. Dzięki temu można cieszyć się pysznymi koktajlami i smoothie w każdym miejscu i czasie. Jest bardzo prosty w obsłudze – wystarczy wrzucić składniki do kubka, zamknąć go pokrywką, umieścić na urządzeniu i włączyć. Blender jest w stanie zmiksować nawet twarde owoce i warzywa, co pozwala na przygotowanie różnego rodzaju koktajli, smoothie, a nawet zup.

IMG 8722 Edit
Keto smoothies – 2 sprawdzone pomysły

Slim Blender – nowość i innowacja

Slim Blender to produkt, który nieustannie się rozwija i ulepsza. Producent stale wprowadza nowości i innowacje, które mają na celu jeszcze bardziej ułatwić i ulepszyć proces przygotowywania koktajli i smoothie. Wśród najnowszych funkcji warto wymienić:

 • System ochrony przed przegrzaniem – To specjalny system, który zapobiega uszkodzeniu urządzenia i chroni użytkownika przed niebezpieczeństwem.
 • Automatyczne wyłączanie – To funkcja, która automatycznie wyłącza urządzenie po kilku minutach użytkowania, co pozwala na oszczędność energii i chroni urządzenie przed nadmiernym zużyciem.
 • Ulepszony silnik – Blender posiada nowy, ulepszony silnik, który pozwala na jeszcze bardziej efektywne miksowanie składników.
 • Wytrzymała bateria – wyposażony jest w wytrzymałą baterię, która umożliwia długie użytkowanie urządzenia bez konieczności ładowania.

Przenośny blender – super opcja dla aktywnych

Przenośny blender Slim Blender to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zdrowy styl życia i chcą zadbać o swoją dietę. Dzięki niemu można w łatwy i szybki sposób przygotowywać pyszne koktajle i smoothie z dodatkiem świeżych owoców i warzyw. To także produkt, który stale się rozwija i ulepsza, dzięki czemu można mieć pewność, że korzystamy z urządzenia najwyższej jakości.

Materiał przygotowany wraz z Partnerem.