Kawiarnia Spotkanie na warszawskiej Woli
Restauracje

Kawiarnia Spotkanie na warszawskiej Woli

Wczoraj był Dzień Kobiet, więc w dniu tego święta postanowiłem zabrać Madzię na pyszną kawę i coś słodkiego :) Celem naszej „randki” była Kawiarnia Spotkanie na warszawskiej Woli.

Kawiarnia znajduje się w lokalu w świeżo wybudowanym bloku przy ulicy Jana Kazimierza. W sumie warto wspomnieć, że teraz jest tam jeden wielki plac budowy, ale miejmy nadzieję, że to się niedługo zmieni :)

Tutaj możecie nie tylko wypić dobrą kawę ale i zjeść dobre ciacho czy kupić ulubioną kawę w ziarnach do domu. Smaków jest bezliku :)

Wygląd, atmosfera no i najważniejsze kawa….

Miejsce bardzo klimatyczne. Stoliki ustawione w ten sposób aby stworzyć jak najwiecej prywatności. Do wyboru mamy stoliki z krzesełkami albo z dużymi wygodnymi fotelami.

Przy ścianach stoją regały z ogromnym wyborem kaw i akcesoriów do ich parzenia. Natomiast zaraz przy ladzie znajdziemy wybór pysznych (już teraz to wiemy) ciast.

My większego problemy z wyborem nie mieliśmy, uwielbiamy bezę więc to na nią się zdecydowaliśmy :) A do tego była pyszna mokka i cappuccino.

Kawa była idealna – świetna równowaga między kawą i mlekiem, a do tego podana z piękna pianką :)

Beza była podana z truskawkami- nie była za słodka – świetna w smaku. Co najważniejsze w tym wszystkim, czuć było że jest świeża – była chrupiąca i nie zawilgotniała od zbyt długiego leżenia.

Kawiarnia Spotkanie na warszawskiej Woli

Ceny…

No właśnie ten punkt jest dość istotny w mojej recenzji, bo warto na to zwrócić uwagę. Kawy były naprawdę duże (pomimo, że wziąłem „wersję małą”) a ceny niskie. Tutaj za dwie znakomite kawy zapłaciliśmy mniej niż za jedną kawę w popularnej sieciówce.

A klimat i atmosfera takich małych kawiarni jest znacznie przyjemniejszy niż tłum ludzi w sieciówkach, gdzie każdy każdemu siedzi na głowie :)

Jeśli chodzi o cenę bezy, to tutaj jest ona chyba na standardowym poziomie i kosztuje tyle samo co w innych kawiarniach. Jednak moim zdaniem z całą pewnością warta jest spróbowania.

Podsumowanie

Moim zdaniem jedno z fajniejszych miejsc – kawiarni, które trzeba w Warszawie odwiedzić zwłaszcza, że ceny proponowanych kaw nie zrujnują Waszego budżetu. Z całą pewnością jak tylko będziemy mieli okazję to ponownie odwiedzimy to miejsce.

Lokalizacja:

Kawiarnia Spotkanie
Ul. Jana Kazimierza 33a
Warszawa

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze