Kiedy zauważymy pierwsze objawy przeziębienia lub grypy powinniśmy działać szybko. Nie można pozwolić aby infekcja rozwinęła się w naszym organizmie. Jeśli jednak zadziałamy zbyt wolno infekcja coraz szybciej rozwija się w naszym organizmie. Zazwyczaj, statystyczny Polak sięga wtedy po antybiotyk. Zapominając o tym, że organizm potrafi przyzwyczaić się do tego typu preparatów i w późniejszym czasie nie będzie na niego reagował.

Zamiast klasycznego antybiotyku warto spróbować, domowego o wiele silniejszego preparatu czosnkowego. Preparat z apteki, oprócz tego, że zapewne zadziała bardzo skutecznie to pozostawi spustoszenie w naszym organizmie. Zamiast tego warto zastosować naturalny antybiotyk, którego zastosowanie znały nasze babcie i w dawnych czasach z ogromną skutecznością był stosowany.

Pokażemy Wam domowe lekarstwo, które jest znacznie silniejsze niż antybiotyk. Lekarstwo to jest niezastąpione w leczeniu bólów mięśniowych, kaszlu, a co ważne działa antynowotworowo.

Pamiętajcie jednak, że nie zawsze domowe lekarstwo zastąpi to przepisane przez lekarza. Wszystko należy robić z głową i w razie poważnego zachorowania udać się do lekarza.

Składniki

  • 12 ząbków czosnku
  • 1 szklanka przegotowanej letniej wody (ok. 200 ml)
  • 1 łyżeczka miodu

Przygotowanie domowego antybiotyku

Wodę gotujemy i studzimy. Czosnek obieramy z łupinek.

czosnek
Domowy preparat 10 razy silniejszy niż antybiotyk

Następnie kroimy na połówki i zalewamy letnią przegotowaną wodą i całość przelewamy do słoika. Słoik szczelnie zakręcamy i wkładamy do lodówki.

Następnego dnia czosnek blendujemy, bardzo dokładnie, dodajemy łyżeczkę miodu, mieszamy i zamykamy szczelnie w słoiku.

Tak przygotowaną miksturę można dodawać do herbaty, do soków, do coli. Ale pamiętajcie, że ten syrop z czosnku jest bardzo mocny, dajemy dosłownie 1/3 dla dzieci, a dla dorosłych 1/2 łyżeczki.

 

Pamiętajcie, że to tylko domowy sposób, który pomoże w walce z chorobą i nigdy nie zastąpi profesjonalnej diagnozy lekarskiej.