Domowy preparat 10 razy silniejszy niż antybiotyk
Różności

Domowy preparat 10 razy silniejszy niż antybiotyk

Kiedy zauważymy pierwsze objawy przeziębienia lub grypy powinniśmy działać szybko. Nie można pozwolić aby infekcja rozwinęła się w naszym organizmie. Jeśli jednak zadziałamy zbyt wolno infekcja coraz szybciej rozwija się w naszym organizmie. Zazwyczaj, statystyczny Polak sięga wtedy po antybiotyk. Zapominając o tym, że organizm potrafi przyzwyczaić się do tego typu preparatów i w późniejszym czasie nie będzie na niego reagował.

Zamiast klasycznego antybiotyku warto spróbować, domowego o wiele silniejszego preparatu czosnkowego. Preparat z apteki, oprócz tego, że zapewne zadziała bardzo skutecznie to pozostawi spustoszenie w naszym organizmie. Zamiast tego warto zastosować naturalny antybiotyk, którego zastosowanie znały nasze babcie i w dawnych czasach z ogromną skutecznością był stosowany.

Pokażemy Wam domowe lekarstwo, które jest znacznie silniejsze niż antybiotyk. Lekarstwo to jest niezastąpione w leczeniu bólów mięśniowych, kaszlu, a co ważne działa antynowotworowo.

Pamiętajcie jednak, że nie zawsze domowe lekarstwo zastąpi to przepisane przez lekarza. Wszystko należy robić z głową i w razie poważnego zachorowania udać się do lekarza.

Składniki

  • 12 ząbków czosnku
  • 1 szklanka przegotowanej letniej wody (ok. 200 ml)
  • 1 łyżeczka miodu

Przygotowanie domowego antybiotyku

Wodę gotujemy i studzimy. Czosnek obieramy z łupinek.

czosnek
Domowy preparat 10 razy silniejszy niż antybiotyk

Następnie kroimy na połówki i zalewamy letnią przegotowaną wodą i całość przelewamy do słoika. Słoik szczelnie zakręcamy i wkładamy do lodówki.

Następnego dnia czosnek blendujemy, bardzo dokładnie, dodajemy łyżeczkę miodu, mieszamy i zamykamy szczelnie w słoiku.

Tak przygotowaną miksturę można dodawać do herbaty, do soków, do coli. Ale pamiętajcie, że ten syrop z czosnku jest bardzo mocny, dajemy dosłownie 1/3 dla dzieci, a dla dorosłych 1/2 łyżeczki.

 

Pamiętajcie, że to tylko domowy sposób, który pomoże w walce z chorobą i nigdy nie zastąpi profesjonalnej diagnozy lekarskiej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze