Kochani jako jedno z pierwszych mamy możliwość spróbowania i przetestowania gotowych dressingów do sałatek, które otrzymaliśmy od firmy Folwark. Początkowo nie byłem do końca przekonany o takim ulepszaniu sałatek. Niestety bardzo wiele tego typu produktów zawiera w sobie wiele konserwantów, barwników itd.

Jednak w tym wypadku byłem niezwykle mile zaskoczony, brak tego typu składników.

Więc myślę, że jeśli nie mamy zbyt wiele czasu, tak, tak wiem że przygotowaniu dresingu to chwila moment, ale czasem możemy iść na łatwiznę.

Poniżej kilka podstawowych informacji o dressingach.

W zestawie znajduje się mix 4 doskonale doprawionych sosów, każdy w bardzo wygodnej do użycia saszetce:

  • sos Vinegrette – idealny do zielonych sałat oraz serwowanych na zimno jarzyn. Odpowiednio dobrane proporcje oleju, soku z cytryny i octu winnego nadają orzeźwiający kwaskowy smak.
  • sos ziołowo-musztardowy – dla wielbicieli ostrzejszych smaków. Doprawiony odrobiną gorczycy i kopru. Stanowi świetny dodatek do delikatnych ryb, wędlin oraz pieczonych mięs.
  • dressing jogurtowy – swój wyjątkowy smak zawdzięcza starannie wyselekcjonowanym przyprawom. Znakomity z sałatami lub jako dip do świeżych i gotowanych warzyw
  • dressing włoski beztłuszczowy – delikatny dressing w stylu vinegrette. Wzbogacony mieszanką ziół, nadającą włoski charakter. Odpowiedni do każdej sałatki.

Jeśli brakuje Wam czasu, ale przygotowujecie sałatkę na świeżym powietrzu to będzie to idealne rozwiązanie dla Was.