Żel do rąk - CleanHands
Zdrowie

Jak zadbać o higienę rąk

Wakacje to wzmożony czas wyjazdów. Większość z nas wybiera się wtedy na zasłużony wakacyjny wypoczynek. Bardzo dużo czasu spędzamy w podróży oraz na łonie natury. Jednak podczas wakacyjnego wypoczynku nie możemy zapomnieć o przygotowaniu smacznych i zdrowych posiłków, które dodadzą nam energii podczas każdego dnia.

Na wakacjach bardzo często jemy przygotowane wcześniej w domu kanapki, szybkie przekąski, a jeszcze częściej stołujemy się w barach. Nad morzem będą to smażalnie ryb, a w górach- karczmy oferujące góralskie przysmaki.

Jednak to szaleństwo nie powinno przysłaniać naszej uwagi na niebezpieczeństwo związane z zatruciami pokarmowymi, które są spowodowane np. brudnymi rękami.

Decydując się na spożywanie lub przygotowywanie posiłków poza domem powinniśmy zadbać o higienę rąk. Jednym z najpopularniejszych sposobów na dezynfekcję rąk jest skorzystanie ze specjalnie przygotowanych preparatów np. żeli antybakteryjnych, bądź mydła antybakteryjnego.

Jak działają żele antybakteryjne

Działanie żeli antybakteryjnych jest bardzo proste – eliminują one dzięki zastosowanym składnikom do 99% bakterii na naszym ciele. Nie potrzeba do tego nawet użycia wody.

Wystarczy nanieść odrobinę żelu na skórę i wyczyścić ręce w taki sposób jakbyśmy je myli. Czynność należy powtórzyć 2-3 razy. Ze względu na zastosowane środki antybakteryjne nie powinno się nakładać żelu na uszkodzoną bądź skaleczoną skórę.

 

Jakie żele możemy kupić w sklepie

W sklepach są dostępne rozmaite rodzaje żeli np. żele antybakteryjne CleanHands. To sprawdzone i dobre jakościowo produkty. Wśród bogatej oferty sklepu znajdziemy wiele rodzajów żeli np. z aloesem, ze składnikami nawilżającymi dłonie czy chociażby z kolagenem.

Każdy znajdzie z całą pewnością coś dla siebie.

Żele antybakteryjne

Jaki jest koszt i gdzie kupić żele antybakteryjne?

Żele kupimy zarówno w sklepach stacjonarnych – w drogeriach, jak i w internecie. W okresie wakacyjnym warto polować na promocje, które umożliwią nam zakup wspomniany żeli w znacznie niższych cenach. Koszt zakupu żeli jest niewielki (spójrzcie sami -> TUTAJ), a dodatkowo w dniach  30 czerwca – 09 lipca będzie organizowana specjalna promocja.

Jeśli jednak decydujecie się na zakup w internecie, to najlepiej będzie kupić je na stronie producenta, bo unikniemy w ten sposób marży nakładanej przez inne sklepy – sprawdźcie TUTAJ. Korzystając z zakupów w tym sklepie i wpisując kod: CleanHands-Twoj-Rabat do 15 lipca otrzymacie aż 35% rabatu, a wysyłka od 50 PLN będzie darmowa.

 

Partnerem wpisu jest CleanHands

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze