Miłośników włoskiej kuchni na świecie nie brakuje. Istnieje kilka potraw wywodzących się z tego kraju, takich jak pizza oraz spaghetti, które każdy z nas uwielbia i które możemy znaleźć zarówno w restauracjach, jak i supermarketach. Bez wątpienia najsmaczniejsze są świeżo przygotowane dania z najlepszych składników. C

zasem jednak chcemy zaoszczędzić czas i pieniądze. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będą gotowe dania.

Sieć sklepów Lidl w swojej ofercie ma kilka gotowych dań kuchni włoskiej w tym lasagne, którą dzisiaj sprawdzimy.

Sposób na szybki obiad – lasagne Lidl

To, co możemy stwierdzić już na pierwszy rzut oka to estetyczne walory dania. Lasagne z Lidla wygląda naprawdę dobrze i zachęca do kupienia. Do zakupu zachęca również cena, która jest zdecydowanie niska, biorąc pod uwagę gramaturę produktu. Jeżeli zagłębimy się nieco bardziej i spojrzymy na skład, śmiało możemy zauważyć, że na tle gotowych potraw ta pozycja prezentuje się wręcz świetnie.

Lista składników jest dość krótka i nie zawiera całej tablicy Mendelejewa.

Po przygotowaniu wedle zaleceń producenta ser ładnie się zarumienił. Lasagne z Lidla zawiera w sobie sporo mięsa, co ucieszy większość konsumentów. Smak pozytywnie zaskakuje. Sos boloński jest dobrze doprawiony, co idealnie współgra z beszamelem. Co więcej, to danie naprawdę smakuje jak lasagne, co nie jest takie oczywiste w przypadku gotowych dań.

Dla osób zapracowanych lub potrzebujących alternatywy dla fastfoodów pozycja obowiązkowa do spróbowania. Niektórym może nie odpowiadać duża ilość sosu beszamelowego, ale o tym należy się samodzielnie przekonać.