Współcześnie każdego roku, miesiąca, a nawet dnia pojawia się masa teksów motywacyjnych i poradnikowych, które mają na celu poprawę jakości życia osoby, która je czyta. Warto choć na chwilę zostawić gotowanie i znaleźć w sobie szczęście i nauczyć się kontrolować myśli i emocje.

Trzeba jednak zaznaczyć, że większość tekstów, które się ukazują, czy to w formie audiobooków, e-booków czy w postaci tradycyjnej książki, nie jest najwyższej jakości.

Sprawa ma się inaczej z e-bookami od trainingstel.com. Dlaczego? Odpowiedź znajduje się w poniższym artykule. Miłej lektury!

Rozwój osobisty: przestrzeń relacji

Na portalu znajdziemy takie e-booki, które pomogą nam w usprawnieniu własnego życia, zarówno tego na zewnątrz, jak i tego wewnętrznego, w takich przestrzeniach jak:

  • przestrzeń finansowa: e-book „Gra Pieniądza” uczy nas, jak rozsądnie gospodarować zasobami finansowymi, multiplikować je i unikać błędnych inwestycji;
  • przestrzeń emocjonalna: e-book traktujący o sferze emocjonalnej „Gra emocji” pozwoli nam na uporządkowanie życia emocjonalnego na wielu poziomach, pomoże w odzyskaniu kontroli nad własnymi emocjami i myślami, a także nauczy przydatnych umiejętności, które wpłyną dodatnio na odczuwany przez nas komfort życia;
  • przestrzeń szczęścia osobistego: „Gra 5 zasad szczęścia” pozwoli nam na odzyskanie wiary we własne możliwości i naukę szczęścia, do którego prowadzi pięć prostych zasad;
  • przestrzeń relacji międzyludzkich: „Gra Relacji” nauczy nas budowania wartościowych i trwałych relacji z innymi ludźmi: koleżeństwa, przyjaźni i miłości.

Jak widać na przykładzie powyższej listy, e-booków jest naprawdę dużo, każdy dotyczy nieco innej sfery ludzkiego życia, jednak połączone w całość tworzą kompendium wiedzy zdolne realnie wpływać na ludzkie życie i usprawniać je na wielu płaszczyznach. Poniżej przyjrzymy się z bliska „Grze relacji”, która okazuje się niesamowicie ciekawym poradnikiem.

Nauczysz się kochać, przyjaźnić i poznawać nowych ludzi w zdrowy sposób: „Gra Relacji”

E-book ten w kompleksowy sposób podchodzi do problemu relacji międzyludzkich. Wiedza zawarta w e-booku pozwoli nam więc na budowanie wartościowych relacji opartych na szacunku, wrażliwości, otwartej komunikacji i transparentności. W dodatku pozwoli nam na rozpoznawanie znaków, które powinny dać nam do myślenia w przypadku osób o toksycznym profilu osobowości. Dzięki tej umiejętności nie będziemy wchodzić w toksyczne relacje, a czas i zaangażowanie poświęcimy na budowanie relacji zdrowych.

Sprawdź e-book – GRA RELACJI!

Materiał stworzony we współpracy z Partnerem.