Sweet message - Wesołych Świąt
Lifestyle

Sweet Message – wyrażanie uczuć na słodko?

Życie to pogoń za pieniądzem, karierą czy marzeniami. A gdzie czas na chwilę refleksji?

Najczęściej jednak znajdujemy go dopiero gdy dopadnie nas skrajne wyczerpanie, utrata bliskich lub inne przykre zdarzenie. Warto usiąść, zatrzymać się na chwilę i zrobić sobie mały rachunek sumienia a święta to idealny czas by komuś podziękować, wyznać miłość lub czasem przełamać tą ciszę pomiędzy skłóconymi ludźmi.

Kocham, dziękuję, lubię…

Kocham, dziękuję, lubię – tak nie wiele by sprawić komuś radość. Form okazania jest naprawdę wiele wystarczy trochę wyobraźni by stworzyć coś niepowtarzalnego, indywidualnego i wzbudzić by dane słowa zachowały się w pamięci na bardzo długo. Istnieje sklep internetowy, który w swojej ofercie oferuje wyrażenie swoich uczuć za pomocą ręcznie wykonanych pralin, na której widnieje stworzony przez Ciebie tekst.

Sweet message - Wesołych Świąt Sweet message - Wesołych Świąt

Wystarczy, że wymyślisz coś i podzielisz się swoim pomysłem z biurem a Twoje zamówienie zostanie realizowane.

Nie masz pomysłu, co napisać?

Nie martw się o to, ponieważ istnieje już kilka zestawów Sweet Message na różne okazje: zaręczyny, Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, walentynki, Dzień Babci, Dzień Dziadka, imieniny i wiele innych okazji.

Sweet message - Wesołych Świąt

Ceny pralin wahają się od 39 zł w górę w zależności od długości Twojej wiadomości. Czekoladki zapakowane są w pudełko i wysłane do Ciebie, lub do osoby przez Ciebie wskazanej. Czas oczekiwania na praliny to 5 dni roboczych a cena za przesyłkę to tylko 14,90.

Planując niespodziankę, musisz uwzględnić ten czas, ponadto w formularzu możesz również zaznaczyć dzień, na który mają być dostarczone. W ten sposób nie spóźnisz się z prezentem i masz gwarancję, że wszystko będzie na czas. Idealny pomysł na prezent na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia ale i nie tylko.

Możliwość komponowania słodkich wiadomości w przeróżny sposób powoduje, że prezent jest uniwersalny na każdą okazję.

Nie ukrywajmy, każdy z Nas uwielbia słodycze, dostając taki prezent chociaż największy konflikt można załagodzić, wyznać skrywaną miłość lub po prostu podziękować rodzicom za trud, który włożyli w to byś był tu gdzie jesteś teraz.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
AAneczka
13 grudnia 2017 13:09

To może być świetny prezent, tylko trochę drogo.