Ślub dla Panny młodej to chyba najpiękniejszy dzień na świecie. Wiele rzeczy i detali leży niestety na Twoich barkach ale z pomocą najbliższych poradzisz sobie bez żadnych problemów. Najlepszym sposobem na to, żeby wszystko wyszło jak trzeba to jest notowanie spraw do zrobieni oraz tych już zrobionych. W ten sposób będziesz miała wszystko pod kontrolą i unikniesz niepotrzebnego stresu.

Na Twojej liście odhaczyłaś już suknię ślubną, hotel, noclegi, listę gości, fryzjerkę, manikiurzystkę, kosmetyczkę, kościół, podróż poślubną a nie wiesz jakie menu wybrać? Może zapomniałaś o zaproszeniach ślubnych?

Wybór menu zabiera Ci sen z powiek? Nie potrzebnie.

Okazało się ze zmagasz się z nietolerancją na produkty a ślub za miesiąc a Ty nie wiesz co przygotować? To, że masz problemy z jedzeniem nie może przyczynić się do tego, że pójdzie coś nie tak. To Twój dzień i Twoje menu. Nie możesz jeść glutenu, nabiału, kazeiny, laktozy czy mięsa? No nic. Zaplanuj tak menu byś Ty była gwiazdą tego dnia a nie Twoje problemy zdrowotne. Możesz tak dobrać dania by Twoi najbliżsi dostali normalne danie bogate we wszystkie składniki a Ty osobno – tylko zwróć uwagę czy kelnerzy tego nie pomylą, czy nie będziesz musiała grzebać w talerzu w poszukiwaniu zakazanego składnika.

Dania bez wyżej wymienionych produktów są równie smaczne i pięknie wyglądają, jak te normalne. Jeżeli masz gotowe pomysły na swoje ulubione potrawy przekaż tą listę kucharzowi z uwzględnieniem wszystkich detali. Ponadto gdy spraw nawarstwiło się zbyt dużo zleć to zadanie swojemu dietetykowi – on zrobi to tak byś nie czuła się ani chwili źle z powodu nieodpowiedniego jedzenia. Nie martw się tym, że ten ślub będzie inny, bo nie będzie przysłowiowego „domowego rosołu” albo chleb będzie pieczony z mąki kukurydzianej lub ryżowej. Najbliżsi Cię zrozumieją a prawdę mówiąc menu na ślubie nie jest najważniejsze.

Zaproszenia ślubne

Lista gości zrobiona, zostało tylko wybrać zaproszenia i po sprawie. Wydaje się takie proste ale to chyba najtrudniejsze zadanie. Kiedyś były dwa rodzaje zaproszeń i było po kłopocie a teraz? Gdy Twój czas jest nadzwyczaj ograniczony zamiast szukania po sklepach warto jednak usiąść przed komputerem i poszukać czegoś na Internecie. Na stronie internetowej zapi.pl znajdziesz wiele przydatnych rzeczy np. akcesoria ślubne, dekoracje dla butelek, numerki stołów, karty menu, winietki na stół, podziękowania dla rodziców i właśnie zaproszenia ślubne. Wybór jest ogromny ponieważ posegregowane są tematycznie. Zaproszenia ślubne eko to propozycja, dla osób ceniących sobie przede wszystkim ekologię, wykonane z naturalnych surowców a przede wszystkim z papieru z odzysku. Świetny design cena od 3,50 za sztukę.

Zaproszenia ślubne glamour przeznaczone są dla osób ceniących sobie przede wszystkim elegancję i kunszt. Możemy wybrać wariant stonowany lub taki, gdzie dominuje bogactwo brokatu, zdobień, koronek czy perłowy papier. Zapi.pl w swojej ofercie ma również zestawy zaproszeń, w takim pakiecie dostaniemy również winietki i menu ślubne. Wszystko wybrane w jednej tonacji świetnie podkreślą Twój ślub. Szeroka gama papeterii, wzorów i kolorów sprawi, że każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Cena takiego zestawu wynosi od 8 zł w górę.

Menu i zaproszenia ślubne – jak to zorganizować?
Kremowe zaproszenie ślubne z podwójną wstążką, zdjęcie: zapi.pl

Dla osób, które nietuzinkowe podejście i mają wyjątkowe podejście do swojego ślubu zapi.pl proponuje również zaproszenia ślubne owocowe. Na takich zaproszeniach dominują przepyszne truskawki, kwaśne cytrynki czy czerwone wiśnie. To nowoczesne odejście od tradycyjnych zaproszeń. Cena za sztukę kreuje się od 3 zł w górę.

Szeroki wybór, sprawi, że wybrane zaproszenie wkomponuje się w Twój motyw przewodni.