Jak wybrać dobry catering dietetyczny
Dieta

Jak wybrać dobry catering dietetyczny

Polacy żyją w bardzo szybkim tempie, bardzo często brakuje czasu na przygotowanie zbilansowanych posiłków, a za to korzystamy z szybkiego jedzenia na mieście.

Cały czas dążymy do sukcesów, praca jest na pierwszym miejscu i bardzo często zapominamy o codzienności.

W ciągu dnia nie mamy czasu nawet na zjedzenie posiłków, a to negatywnie wpływa zarówno na nasze zdrowie, jak i wydajność naszego organizmu.

Nie wspominam tutaj już nawet o tym, że nasza dieta powinna być odpowiednio dobrana i zbilansowana.

Co oferują firmy z cateringiem dietetycznym

W ostatnim czasie bardzo szybko rozwijają się usługi typu „catering dietetyczny”, które oferują nam codzienne dostarczenie zbilansowanej diety w postaci posiłków. Dania są dostarczane pod wskazany adres, do godziny którą sobie wybraliśmy.

W przypadku tego typu usługi mamy możliwość wyboru liczby kalorii, rodzaju posiłków – vege czy mięsny, a także zaznaczyć, że jesteśmy na pewne produkty uczuleni.

Jak wybrać dobry catering dietetyczny Jak wybrać dobry catering dietetyczny

Ile kosztuje catering dietetyczny?

Wielu z Was wyda się, że to bardzo droga usługa. Dzienna dieta ok. 1500 kcal to koszt ok. 45 PLN – 70 PLN. Czy to dużo?

I tak i nie, musimy zastanowić się ile pieniędzy wydajemy dziennie na jedzenie w restauracjach, w domu, na mieście.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak drogie jest kupowanie gotowego jedzenia. Wybierając catering dietetyczny będziemy mieli w cenie przygotowanych 4-5 posiłków na cały dzień.

Rozważcie wszystko dokładnie.

Jaki catering wybrać?

Jeszcze niedawno mogliśmy na palcach jednej ręki policzyć firmy oferujące „pudełkowe jedzenie”, a obecnie jest ich bardzo dużo. W samej Warszawie mamy ok. 150 firm oferujących catering dietetyczny. W jaki sposób znaleźć tą odpowiednią?

Idealnym sposobem na odnalezienie się w setach firm oferujących posiłki dietetyczne jest wyszukiwarka cateromarket.pl, która porówna dla nas wszystkie dostępne w danej lokalizacji firmy cateringowe.

Serwis udostępnia również opcję oceny firmy, dzięki czemu zyskamy możliwość zapoznania się z opinią innych przed podjęciem właściwej decyzji.

A tymczasem, życzę Wam SMACZNEGO!

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aldona
21 czerwca 2017 23:17

Jest to wygoda. Nie trzeba liczyć kalorii, gotowanie dla siebie samej osobno też jest uciążliwe jak ma się rodzinę. Ja już różne cateringi testowałam. Ludzie mają różny stosunek do tego, ale jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Aktualnie z suvibox zamawiam, dopiero od tygodnia, ale samym wyglądem te posiłki przyciągają ;)

Martyna
26 czerwca 2017 13:57

W Warszawie jest cała masa cateringów. Ja polecam takie, które istnieją od wielu lat i skupiają się na konkretnym regionie. Korzystam osobiście z cateringu Przełom w odżywianiu i jestem zadowolona. Polecam wszystkim.