Czy to możliwe aby zjeść sushi za 3 złote?
Owszem z aplikacją Foodsi i kodem rabatowym, który trzeba podać podczas rejestracji – kulinarnyblog

Nie tak dawno opisywałem na blogu aplikację, która ma na celu zapobieganie marnowania jedzenia – To Good To Go. Miałem mieszane uczucia odnośnie tego w jaki sposób korzystają z niej restauratorzy. Tym razem postanowiłem sprawdzić inną aplikacją, której zasada działania jest podobna.

Czym jest aplikacja Foodsi?

Aplikacja Foodsi umożliwia zakup posiłku w restauracji z bardzo dużą zniżką sięgającą nawet do 70%. Dlaczego jest taka duża zniżka? Bowiem lepiej jest sprzedać posiłek taniej, aniżeli wyrzucić ponieważ nie będzie się nadawał do spożycia następnego dnia. Nie zawsze wiadomo co się znajdzie w paczce. Często znajdziemy tylko ogólną informację o produktach, które tam mogą być.

Jak działa aplikacja Foodsi?

Schemat działania jest bardzo prosty. Zakładamy konto w aplikacji, wybieramy restaurację z dostępnymi posiłkami, kupujemy płacąc przez aplikację, udajemy się do restauracji w wybranych godzinach i odbieramy paczuszkę.

Wrażenia z korzystania z aplikacji

Postanowiłem sprawdzić działanie aplikacji na własnej skórze, kupiłem rolki sushi w Roll&Go Sushi. W cenie 13 złotych otrzymujesz dwie rolki sushi. Jakie tego nie wiesz… wszystko zależy od tego jakie zostaną niesprzedane. Jednak mimo, że cena to 13 PLN zapłaciłem tylko 3 PLN. W jaki sposób o tym przeczytasz niżej.. skorzystaj bo warto.

Samo działanie aplikacji jest bardzo intuicyjne, aczkolwiek aplikacja nie jest do końca dopracowana. Są problemy z ustawianiem filtrów w wyszukiwaniu, nie działa np. opcja ukrywania restauracji bez posiłków.

Foodsi - sushi za 3 złote? Foodsi - sushi za 3 złote?

Jak kupić sushi za 3 złote?

  1. Pobieramy aplikację na telefon. Linki do odpowiednich sklepów poniżej:apple e1570539414544 Foodsi - google play
  2. Rejestrujemy w aplikacji konto podając podczas rejestracji kod rabatowy – kulinarnyblog
    Bardzo ważne musicie podać ten kod podczas rejestracji.
    Kod upoważnia do zniżki 10 PLN do jednego zamówienia.
  3. Rozwijacie z lewej strony menu i klikacie opcję „Darmowe posiłki”, potwierdzacie numer telefonu.
  4. Podczas potwierdzania kolejnego zamówienia będziecie mieli możliwość skorzystania ze zniżki 10 PLN od ceny zamówienia.
  5. Wystarczy, ze zdecydujecie się na zakup dwóch rolek sushi za 13 PLN i korzystając z kuponu 10 PLN zapłacicie za nie tylko 3 PLN.

Czy to nie jest idealna propozycja na tani i smaczny lunch?