Jak wybrać dobry catering dietetyczny

Jak wybrać dobry catering dietetyczny

Polacy żyją w bardzo szybkim tempie, bardzo często brakuje czasu na przygotowanie zbilansowanych posiłków, a za to korzystamy z szybkiego jedzenia na mieście.

Cały czas dążymy do sukcesów, praca jest na pierwszym miejscu i bardzo często zapominamy o codzienności.

W ciągu dnia nie mamy czasu nawet na zjedzenie posiłków, a to negatywnie wpływa zarówno na nasze zdrowie, jak i wydajność naszego organizmu.

Nie wspominam tutaj już nawet o tym, że nasza dieta powinna być odpowiednio dobrana i zbilansowana.

Co oferują firmy z cateringiem dietetycznym

W ostatnim czasie bardzo szybko rozwijają się usługi typu „catering dietetyczny”, które oferują nam codzienne dostarczenie zbilansowanej diety w postaci posiłków. Dania są dostarczane pod wskazany adres, do godziny którą sobie wybraliśmy.

W przypadku tego typu usługi mamy możliwość wyboru liczby kalorii, rodzaju posiłków – vege czy mięsny, a także zaznaczyć, że jesteśmy na pewne produkty uczuleni.

Jak wybrać dobry catering dietetyczny Jak wybrać dobry catering dietetyczny

Ile kosztuje catering dietetyczny?

Wielu z Was wyda się, że to bardzo droga usługa. Dzienna dieta ok. 1500 kcal to koszt ok. 45 PLN – 70 PLN. Czy to dużo?

I tak i nie, musimy zastanowić się ile pieniędzy wydajemy dziennie na jedzenie w restauracjach, w domu, na mieście.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak drogie jest kupowanie gotowego jedzenia. Wybierając catering dietetyczny będziemy mieli w cenie przygotowanych 4-5 posiłków na cały dzień.

Rozważcie wszystko dokładnie.

Jaki catering wybrać?

Jeszcze niedawno mogliśmy na palcach jednej ręki policzyć firmy oferujące „pudełkowe jedzenie”, a obecnie jest ich bardzo dużo. W samej Warszawie mamy ok. 150 firm oferujących catering dietetyczny. W jaki sposób znaleźć tą odpowiednią?

Idealnym sposobem na odnalezienie się w setach firm oferujących posiłki dietetyczne jest wyszukiwarka cateromarket.pl, która porówna dla nas wszystkie dostępne w danej lokalizacji firmy cateringowe.

Serwis udostępnia również opcję oceny firmy, dzięki czemu zyskamy możliwość zapoznania się z opinią innych przed podjęciem właściwej decyzji.

A tymczasem, życzę Wam SMACZNEGO!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.