Słodkie życzenia – podaruj swoim klientom krówki świąteczne
Lifestyle

Słodkie życzenia – podaruj swoim klientom krówki świąteczne

Życzenia świąteczne można składać w różny sposób. Wiele zależy od tego, jak bliska naszemu sercu jest osoba, do której kierujemy życzenia, a co za tym idzie, czy wraz z nimi należy podarować jakiś upominek. To oczywiste, że życzenia skierowane do naszych klientów i partnerów biznesowych będą inne, niż te składane rodzinie, co nie znaczy oczywiście, że mniej szczere. Oto pomysły na słodkie życzenia dla naszych klientów.

Dobre krówki na Boże Narodzenie

Krówki personalizowane świąteczne to słodycze, które coraz częściej pojawiają się w mikołajkowych i bożonarodzeniowych paczkach wysyłanych do naszych biznesowych klientów. Dlaczego stały się one tak popularne? Powodów jest kilka. Po pierwsze w paczkach świątecznych zazwyczaj znajdują się słodycze, a kruche, świeże krówki mogą być hitem, ponieważ budzą miłe skojarzenia z dzieciństwem i trudno ich nie lubić. Po drugie producenci krówek pozwalają na personalizację opakowań. 

To dzięki temu krówki świąteczne mogą stać się świetnym nośnikiem reklamowym, ale przede wszystkim sposobem na przekazywanie życzeń oraz podziękowań w sposób niezwykle oryginalny. Wiele firm zamawia cukierki w opakowaniach, na których wewnętrznej stronie nadrukowane są świąteczne rymowanki lub skrócone życzenia wraz z podziękowaniami. To naprawdę drobiazg, ale potrafi on zaskoczyć niejednego klienta.

Świąteczna bombonierka zawierająca wyjątkowe krówki świąteczne

Świąteczna bombonierka zawierająca wyjątkowe krówki świąteczne

Jakie cukierki krówki wybrać na Święta?

Jeśli samodzielnie przygotowujemy paczki dla klientów, to musimy zastanowić się, jakie krówki zamówić. Najprostszą i najtańszą opcją wydaje się zakup krówek na kilogramy. Możemy wybrać ich smak, a także tekst, który zostanie wydrukowany na papierkach. Następnie kilka, kilkanaście krówek możemy włożyć do paczki z innymi upominkami. Jeśli chcemy jednak, aby nasze słodkie prezenty były bardziej wyszukane, możemy pokusić się o zamówienie dodatkowo woreczków z materiału lub celofanu, do których zapakujemy nasze krówki. Inna opcja to na przykład kuferki reklamowe, które idealnie nadadzą się na opakowanie krówek z życzeniami.

fot2 zyczenia

Kuferki reklamowe z nadrukiem ‒ pomysł na słodki upominek dla biznesu

Kolejna opcja to świąteczne bombonierki. Wybierając takie rozwiązanie, nie musimy martwić się o opakowanie. Bombonierka taka ma nie tylko odpowiedni świąteczny design, który można poszerzyć o dodatkowy nadruk życzeń, ale jest też duża. W pudełku znajduje się 16 cukierków, a całość wygląda bardzo apetycznie i słodko. Innym, równie ciekawym rozwiązaniem są kartonowe pudełka z przejrzystym okienkiem i świątecznym nadrukiem, do których mieści się po kilka krówek. Tego typu drobne upominki możemy wręczać jako gotowy prezent, nie muszą być one częścią żadnego większego zestawu. Idealnie nadadzą się na mikołajki, gdy chcemy obdarować więcej osób, na przykład cały dział pracowników.

Krówki i ich świąteczne smaki

Warto wspomnieć jeszcze o smakach świątecznych krówek. Wiadomo, klasyka to cukierki mleczne, karmelkowe, kruche, ale na Święta warto pomyśleć o świątecznych wariantach. Mowa tutaj o krówkach piernikowych, cynamonowych, krówkach oblanych czekoladą. To tylko niektóre z pysznych smaków, które można zamówić, a potem obdarować klientów. Dobrym pomysłem jest zamówienie kilku rodzajów cukierków i zrobienie miksu, który pozwoli każdemu obdarowanemu klientowi posmakować krówek o różnym smaku. Taka paczka na pewno pozostanie długo w pamięci każdego, kto dostanie ją w prezencie.

Materiał partnera.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze