Jak już zmieniać coś w kuchni, to najlepiej tak, by efekt działań był oszałamiający. Tym się kierując, szukałam sposobu na taką jej odmianę, by stała się ona bardziej wyrazista i zyskała więcej charakteru.

Chodziło o zdecydowaną, radykalną zmianę, która w dodatku nie wiązałaby się z dużymi kosztami i… byłoby można w dowolnym momencie z tej zmiany się wycofać. Da się to wszystko połączyć.

Jest taki produkt, który zapewnia wszystko, co powyższe. To niesamowite, jak łatwo można dokonać bardzo dużej zmiany. Produkt ten to maty magnetyczne, które umieszczane są na drzwiczkach lodówki.

Lodówka to spory obszar, więc zamieniona w obrazek, bardzo odmieni wnętrze. Maty wykonane są z tworzywa, które łatwo się czyści. Trzymają się drzwiczek mocno. Teraz pozostaje tylko wybrać najciekawszą. Uważam, że idealnie pasują do kuchni widoki z owocami, warzywami, kwiatami, innymi roślinami i jedzeniem oraz takie z wodą. Będą pasować do bardziej tradycyjnej aranżacji. W nowoczesnej też się odnajdą.

Największym tradycjonalistom, którzy nie są pewni, czy aby to dla nich, polecałam spojrzeć na maty magnetyczne na lodówkę z subtelniejszym wzorem albo jednokolorowe. Chociaż, kto wie, może się tak stać, że myśli się o takich, a wybierze się zupełnie inne. Jeśli nawet będzie to coś delikatnego, to efekt jest tak mocny, że kuchnia zyska bardziej wyraźny charakter i stanie się piękniejsza. Już można sobie wyobrażać nie tylko swój zachwyt, ale też komplementy znajomych pod adresem odmienionego wnętrza.

Miłośnikom kawy polecić można coś z jej motywem. Podróżnikom natomiast widoki znane z różnych zakątków świata. Są też tak oryginalne propozycje, że bardzo potrafią zaskoczyć. Zobaczcie sami… TUTAJ

Myślę, że w nowoczesnej kuchni mogą wyglądać ciekawie. Można szukać czegoś oryginalnego, a można wybrać po prostu coś pięknego albo orzeźwiającego… jak plasterki cytryny czy limonki i woda. Ten ostatni wybór nie tylko doda kuchni więcej wyrazistości, ale też będzie to bardziej odświeżające energetycznie miejsce.

Mi osobiście najbardziej podobały się ciasteczka i taką też matę mamy na naszej lodówce, zobaczcie jak to fajnie wygląda.

Maty magnetyczne dla bardziej wyrazistej, piękniejszej kuchni

Maty magnetyczne dla bardziej wyrazistej, piękniejszej kuchni

Jeśli się znudzi albo znajdę coś piękniejszego, to nic prostszego, jak zmienić jedną matę na inną. Wątpię jednak, że ktokolwiek, kto już znalazł dla siebie coś tak fajnego, szybko się tym znudzi. Być może ten sposób odmieniania wyglądu kuchni się rozpowszechni, ponieważ szybko i w łatwy sposób można z niej uczynić o wiele przyjemniejsze miejsce.