Paluszki z ricottą

Placuszki z serka ricotta, produkowanego we Włoszech, który jest bardzo zdrowy powoduje, że po nasze danie sięga wiele osób na świecie. Te placuszki śniadaniowe to proste i szybkie danie, które możemy spożyć wśród najbliższych i zaspokoić nasz mały głów. Placuszki z ricotty fit to świetna przekąska zarówno dla dorosłych, jak również dla naszych najmłodszych pociech. Placuszki z ricottą to również bardzo dobry pomysł aby ugościć naszych przyjaciół czy znajomych podczas letniej wieczornej imprezki.

Placki z ricottą przepisy

Placki z ricottą spowodują, iż każdy kto zasmakuje tych delikatnych i puszystych placuszków nie będzie mógł wyjść z wrażenia ich intensywnego i nieskazitelnego smaku. Placuszki z ricottą to dobry pomysł na wiele okazji, który nie spowoduje straty naszego czasu, a co za tym idzie będziemy mieli więcej czasu na przygotowanie innych ciekawych przystawek czy dań. Placuszki z sera ricotta najlepiej jest konsumować na ciepło. Smakują one wtedy najlepiej oraz rozpływają się w naszych ustach.

Dlatego jeżeli jeszcze nie zgłębiłeś smaku tej przystawki, zawsze możesz zrobić to w prosty i szybki sposób, a przy okazji sprawić przyjemność sobie i swoim bliskim, jak również znajomym.