Własny biznes - prowadzimy bloga
Poradniki

Własny biznes – prowadzimy bloga

Gdy już zdecydujemy się na prowadzenie firmy, zwykle przerażają nas formalności związane z jej prowadzeniem – rozliczaniem się z klientami czy wystawianiem dokumentów księgowych. Sami przyznacie, że strach przed piętrzącymi się formalnościami był powodem rezygnacji z założenia firmy.

A jeśli nawet formalne problemy i kruczki nie były w stanie spędzić nam snu z powiek, to jednak dla każdego początkującego przedsiębiorcy stanowiły spory problem. Obecnie diabeł nie jest tak, straszny, jak go malują, a pomocny staje się Internet. Kiedyś, gdy nie było Internetu, sprawa rzeczywiście była trudna – trzeba było korzystać z drogich programów komputerowych i mozolnie wypełniać wiele druków. Szczęśliwie technologia zmierza do przodu i obecnie firmę można prowadzić online. Wprawdzie wciąż możemy skorzystać z usług wykwalifikowanej księgowej lub sprawdzonego biura rachunkowego. Zastanówmy się jednak, czy nie chcemy ograniczyć kosztów i oszczędzić sporo naszego czasu?

Serwis szybkafaktura.pl to tanie i wygodne narzędzie pozwalające w łatwy i, co równie ważne, samodzielny sposób rozliczać się z klientami i instytucjami państwowymi tj. ZUS czy US. Serwis to świetne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy rozliczają się na podstawie księgi przychodów i rozchodów. Zadowolone z jego funkcjonalności będą osoby prowadzące małe i średnie przedsiębiorstwa.

System szybkafakturka.pl ma wiele intuicyjnych i prostych funkcji, które pozwolą na skuteczne zaoszczędzenie pieniędzy i czasu. Interfejs jest prosty i przyjazny dla użytkowników, co pozwala na szybkie wystawienie deklaracji, faktur i innych dokumentów ważnych w procesie prowadzenia i rozliczania działalności firmy.

fot. szybkafaktura.pl
fot. szybkafaktura.pl

Bardzo pomocna funkcja OCR. Pozwala ona na automatyczne rozpoznawanie i wprowadzanie do systemu treści zeskanowanych dokumentów. Dzięki temu rozliczenie kosztów staje się szybkie i bardzo łatwe.

Warto też pamiętać, że szybkafaktura.pl pozwoli na znaczące ograniczanie kosztów przeznaczanych dotąd na księgowość. Można bowiem nie tylko tworzyć dokumenty, ale także: dodawać nowych pracowników, prowadzić magazyn, rozliczać kartoteki pojazdów i środków trwałych. Możliwe jest również eksportowanie danych do programu Płatnik i korzystanie z e-deklaracji.

Własny biznes - prowadzimy bloga
fot. szybkafaktura.pl

System ten chwali sobie już wielu przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i własny czas. Wielu z nich podkreśla, że dzięki systemowi szybkafaktura.pl prowadzenie własnej księgowości stało się naprawdę proste.

Dodatkowo, aby przekonać się do systemu nie trzeba od razu płacić. Kolejny atut to 45-dniowy okres próbny. Można wówczas korzystać z serwisu za darmo i zdecydować, czy zostać tam na dłużej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze