Sałatka z szynką

Wielu osobom zdrowe odżywianie kojarzy się z restrykcjami, ciągłym głodem i niesmacznymi posiłkami. Warto odczarować pojęcie diety. Wystarczy wprowadzić do swojego menu kolorowe, pyszne i pełne witamin posiłki, takie jak sałatka z szynką i porem. Wyśmienicie smakuje ona w towarzystwie razowego pieczywa, jednak można jeść ją również solo lub z innymi dodatkami.

Sałatka z szynką i żółtym serem

Sałatka z szynką konserwową jest bardzo popularna w wielu krajach. Różne są też przepisy, często na liście składników pojawia się między innymi seler konserwowy. Sałatka z porem ma bardzo wiele witamin i składników odżywczych, dzięki czemu jest nie tylko smaczna, ale też przede wszystkim bardzo zdrowa.

Osoby, którym zależy na dłuższym poczuciu sytości oraz na zwiększeniu ilości przyswajanych kalorii mogą sięgnąć po odpowiednie dodatki. Sałatka z szynką i żółtym serem smakuje bardzo dobrze w towarzystwie grzanek lub innego pieczywa na ciepło. Warto jednak pamiętać o tym, by do sałatki tej dodać jak najwięcej warzyw. Dzięki temu podniosą się jej wartości odżywcze. Wielbiciele łączenia smaków wytrawnych i słodkich mogą dodać do niej również ananasa.