Domowe placki ziemniaczane ze śmietaną

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak zrobić placki ziemniaczane? Nie musisz się martwić. Danie to jest bardzo proste w przygotowaniu. Jeżeli w domu posiadasz elektryczną tarkę do ziemniaków to również ich przygotowanie nie zajmie Ci wiele czasu. Przepis na placki ziemniaczane to łatwizna i właściwie większość składników każdy z nas ma w domu. Głównie chodzi tutaj o ziemniaki i cebulę. Jednak została nam jeszcze jedna kwestia placki ziemniaczane z czym podać?

Placki ziemniaczane

Placki ziemniaczane to jedno z tych dań, które możesz podać w dowolny sposób. Przede wszystkim jako same placki saute, posypane cukrem jak jadały je nasze babcie, lub też placki ziemniaczane ze śmietaną, jako placek po węgiersku z gulaszem, placek z kurczakiem, placek zapieczony z serem, placek ziemniaczany po cygańsku, w formie babki ziemniaczanej, podany bez sosu z zestawem surówek, placek ziemniaczany polany sosem czosnkowym, lub pieczarkowym, placki ziemniaczane z ketchupem. Kiedy podajesz placki ziemniaczane przepisy nie są aż tak ważne. Myślę, że każdy z nas proporcje musi dostosować do siebie.

Więc jeżeli wolisz czosnek zamiast cebuli możesz spokojnie je zamienić. Placki z ziemniaków to jedno z wielu dań, które ma więcej zwolenników niż przeciwników właściwie nie znam osoby, która ich nie lubi. Szczególnie, że możemy podać je w dowolny sposób na słodko lub na ostro jak kto woli. A Ty w jaki sposób podajesz placki ziemniaczane ?