Czekoladowa owsianka

Czy Tobie również owsianka kojarzy się nieubłaganie z dzieciństwem? Moja babcia przygotowywała ją zawsze na mleku. Czasem wrzucała do niej sezonowe owoce z naszego sadu, ale co powiesz na to, aby spróbować jak smakuje owsianka na mleku z czekoladą? Uwaga, a teraz przebije wszystkie kulinarne fantazje i zapytam, czy chciałbyś spróbować jak smakuje owsianka czekoladowa z warzywami? Nie to nie są żarty. Na całym świecie jest to ostatnio hit kulinarny, no bo skoro możemy łączyć czekoladę z owocami to czemu nie połączyć jej z warzywami?

Owsianka czekoladowa

Zresztą Unia Europejska już jakiś czas temu zajęła się przekwalifikowaniem kategorii warzyw i owoców. A więc nikogo już nie dziwi że pomidor to owoc. Pewnie zastanawiasz się jak zrobić owsiankę czekoladową na mleku? Owsiankę przygotowywujemy na mleku tak jak zawsze. Następnie dodajemy do niej czekoladę połamaną na mniejsze kawałki. Owsianka z czekoladą już jest gotowa. Na końcu wrzucamy swoje ulubione warzywa. Mogą być surowe lub ugotowane w zależności od smaku. Nasze gusta kulinarne bardzo zmieniły się w ostatnim czasie.

Obecnie szukamy innowacyjnych dań i różnorakiego połączenia smaków. Czekoladowa owsianka z owocami zachwyci na pewno najmłodszych smakoszy ze względu na swój słodki smak. A kto wie może uda nam się dzięki temu przemycić do niej troszkę warzyw?