Pasta z halibuta

Pasta z halibuta jest niezwykle zdrowym daniem rybnym. Pozwala ono na zapewnienie ciału solidnej dawki zdrowych tłuszczy, które wspomogą gospodarkę hormonalną, pracę mózgu czy działanie układu odpornościowego! Na sam koniec pasta z wędzonego halibuta to istna kopalnia białka.

Ta pasta śniadaniowa rybna to danie proste w przygotowaniu. Aby na naszym stole pojawiła się ta pasta z wędzonej ryby, niezbędne są dwie cebule, sześć ogórków kiszonych, trzy jaja twarde, majonez, musztarda, sól i pieprz. Oczywiście pasta kanapkowa z halibuta nie może być przygotowana bez trzystu gram tej ryby! Ilością składników można manipulować w zależności od planowanej porcji. Osoby szykujące pasta śniadaniowa rybna dla dużej rodziny powinny odpowiednio zwiększyć ilość, aby pasta z wędzonego halibuta wystarczyła dla każdego.

Pasta z halibuta przepisy

Proces robienia pasta z wędzonej ryby rozpoczynamy od jej rozgniecenia widelcem. Jaja, cebulę i ogórki dokładnie mieli się w blenderze. Po dodaniu tego do ryby dodaje się majonez i musztardę. Wedle uznania można schłodzić całość w lodówce. Pasta z wędzonej ryby powstaje w najwyżej dziesięć minut. Warto eksperymentować, bo można przygotować pyszne śniadania.