W niedzielne popołudnie razem z moją Madzią postanowiliśmy wybrać się na obiad do jednej z restauracji sushi. Tym razem (mieliśmy kupony rabatowe) wybór padł Sushi King w Warszawie. I muszę przyznać, że spędziliśmy całkiem miłe popołudnie, a więc pora na szczegóły…

Sushi King to nie jest duży lokal, jeśli mnie pamięć nie myli to w środku jest 7 stolików. Lokal jest bardzo sympatycznie urządzony, jest i akwarium z rybkami :)

W Sushi King obsługa (jedna pani) jest naprawdę bardzo miła i nie trzeba było czekać na podanie karty oraz już na samo zamówienie.

Podane sushi tak jak w większości innych restauracji jest na drewnianej tacy, dodatkowo otrzymujemy miseczkę na sos sojowy oraz pałeczki. Samo sushi wyglądało bardzo ładnie i apetycznie. Jedyne do czego można się przyczepić to marynowany imbir, jeśli chodzi o sam smak to był bardzo łagodny, jednak z wyglądu był dość wyblakły i moje pierwsze wrażenie było, że był już dłuższy czas otwarty. Drugim mankamentem sushi było mianowicie to, że użyty ryż do futomaki był dość mokry i po podniesieniu go było widać na drewnianej została plamka wody(sosu). Nie zmienia to jednak faktu, że futomaki z pieczonym łososiem były naprawdę dobre.

Oprócz wspomnianych wyżej uwag innych zastrzeżeń nie mam i myślę, że jeśli będzie kolejna promocja na dania w tym lokalu to z przyjemnością się tam wybierzemy.

A wy jakie macie ulubione restauracje sushi w warszawie?