Sobotnia wizyta w C.K.Oberża
Restauracje

Sobotnia wizyta w C.K.Oberża

W zeszłą sobotę oprócz wizyty w Bobby Burger opisywanej tutaj, byliśmy także razem ze znajomymi w C.K. Oberża. Muszę przyznać miejsce naprawdę fajne i myślę, że nawet jakbyśmy nie mieli rezerwacji to znaleźlibyśmy miejsce w tej restauracji.

Bardzo fajnym pomysłem jest podzielenie restauracji na dwie części dla palących i niepalących.

Muszę przyznać, że pomimo wszystko mam dość mieszane uczucia (ze względu na moje danie jakie wybrałem), głównie ze względu na jedzenie, ale o tym za chwilkę. Obsługa działała bardzo sprawnie, kelnerzy dbali o każdego klienta, byli bardzo mili i nie można mieć do tego aspektu wizyty żadnych pretensji.

C.K.Oberża – jedzenie

Zamówiliśmy Sałatkę tyrolską – była to mieszanka sałat z grillowanym kurczakiem, ogórkiem. Trzeba przyznać, że wyglądała bardzo fajnie i apetycznie. W smaku też nie była zła, jedynie do czego można się przyczepić, to do tego że kurczak był troszkę za bardzo wysuszony. Jak wyglądała zobaczcie sami.

IMG_0731

Ja miałem okazję skosztować Zapiekanki galicyjskiej – zapiekanka ziemniaczana, z boczkiem i serem. Nieskromnie mówiąc, moje zapiekanki są dużo lepsze. W tej były praktycznie same ziemniaki i ser. Boczku było jak na lekarstwo i jedząc ją wydawała mi się dość sucha i zapychająca.

IMG_0730

Znajomi za to skosztowali Królewską Deskę Mięs – deska pieczonych mięs z kiełbasami i kaszanką z surówką i pieczonymi ziemniaczkami. Nie próbowałem jej, ale znajomi ją chwalili, jedyny zarzut jaki padł to taki, że była troszkę za mała.

IMG_0732

Pomimo, tego że trafiłem może na zły dzień kucharza i nie wyszła mu zapiekanka galicyjska to całą wizytę wspominam dość dobrze. Myślę, że jeszcze tam zawitam nie raz i zapewne spróbuję raz jeszcze zapiekanki galicyjskiej aby sprawdzić czy coś zostało poprawione :)

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze