Rewelacyjny pieróg u Petiego
Restauracje

Rewelacyjny pieróg u Petiego

Kolejne wyśmienite danie, którego kosztowaliśmy w Restauracji u Petiego. Tym rewelacyjnym daniem jest pieróg z nadzieniem.

Ciasto swoim smakiem i wyglądem przypominało ciasto drożdżowe, jednak ciężko jest powiedzieć czy było ono później smażone czy pieczone. Jak zapewniają właściciele – receptura jest niezmienna i ściśle strzeżona. Jednak co najważniejsze- wyglądało bardzo smacznie.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że pieróg był mały i czy się nim najemy, jednak to bardzo mylne stwierdzenie bo pieróg był naprawdę bardzo sycący i ciężko zjeść go w całości. Podany był oczywiście z wyśmienitym sosem czosnkowym.

Na zdjęciach jest prezentowany pieróg z mieszanym farszem – jarskim oraz mięsnym.

 

 

3 komentarze

 • Paweł

  Super!
  właśnie szukałem takiego zdjęcia, żeby spróbować zrobić to w warunkach domowych. Od początku lipca nie mam na nic innego ochoty. Jak na razie pierwsza próba jest daaaaaleka od tego co widać na zdjęciu.
  Dzięki…

  • Małomiasteczkowa Pani Domu

   Wpadłam z rewizytą :) Super pysznie wygląda :) Ja też tak robię, że próbuję odtworzyć smak tego co gdzieś zjadłam :) Takich pierożków jeszcze nie jadłam więc jest to pomysł do zrealizowania :) Pozdrawiam smacznie :)

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.