Piwo Carlsberg
Różności

Przewodnik po piwach – Piwo Carlsberg

W tym wpisie chciałbym się z Wami podzielić swoją opinią na temat piwa carlsberg. Tak więc post tylko dla osób pełnoletnich. I dodam, że jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia. Tym wpisem zapoczątkuję pewien cykl moich opinii i wrażeniach po wypiciu danego piwka. Jako, że robię to sporadycznie, tak więc i wpisy na ten temat nieczęsto się będą pojawiać:)

Na początku trzeba pochwalić producenta tego trunku za naprawdę bardzo fajnie pomyślaną butelkę, świetny design, który od razu zachęca do zakupu.

Piwo Carlsberg

Niewielka etykieta nie zasłania nam tego co znajduje się w środku, jednak zielona butelka nie pozwala nam sprawdzić, czy jest to piwo – jasne czy ciemne. Bardzo fajnym rozwiązaniem moim zdaniem jest odkręcany kapsel, nie musimy chodzić do kuchni po otwieracz.

Jeśli chodzi o sam wygląd, to piwo carlsberg jest piwem jasnym i trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Zresztą sami zobaczcie.

Piwo Carlsberg - kufel
Przechodząc do części najważniejszej- smaku, mnie niestety nie urzekło, oczywiście nie można powiedzieć, że jest niedobre, jednak mi osobiście w nim brakuje jakiegoś charakterystyczne posmaku, chociażby goryczki, która nadała by temu piwu wyjątkowości. Ma po prostu zwykły smak piwa bez żadnych fajerwerków.

Zawartość alkoholu – 5%.

Podsumowując, marka ma świetną promocję w telewizji, prasie, sponsor wielu wydarzeń, jednak samo piwo mnie nie urzekło, jeśli ktoś jest koneserem tego trunku, to ono na pewno nie zadowoli jego podniebienia, raczej powinniśmy w takim wypadku szukać czegoś z małych browarów. Moim zdaniem piwo z masowej produkcji i jak najbardziej nadaje się na imprezę, a nie dla kogoś kto szuka wyjątkowych smaków.

 

Jak sami widzicie oprócz pozytywnych opinii są i negatywne, tak więc nie jest to „materiał sponsorowany” a jedynie moja prywatna opinia.
Pamiętajcie, że piwo jest tylko dla osób pełnoletnich.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze