Sushi Warszawa Usynow
Różności

IzzySushi – mieszane uczucia

Jakiś czas temu zakupiłem w jednym z serwisów zakupów grupowych kupony na Sushi w IzzySushi. Zestaw miał się składać z zupy Miso, sushi oraz herbaty. Jakiś czas temu byłem w IzzySushi i postanowiłem odwiedzić ten lokal po raz kolejny. Poniżej moja recenzja.

Dawno temu zaraz po powstaniu tego lokalu odwiedziłem go i muszę przyznać, że sushi było wtedy bardzo smaczne, zrobione tak jak powinno. Jednak tym razem moje odczucia odnośnie sushi są mieszane. Już na samym początku dowiedziałem się, że nie będzie zupy Miso po skończył się kluczowy składnik, było dość wcześnie, więc pytanie dlaczego nie przygotowali się do przyjęcia gości wieczorem. Co prawda obiecano większą ilość sushi.

IzzySushi- rezerwacja:

W sobotę zaraz po otwarciu chciałem zarezerwować sobie stolik na wieczór, niestety wszystko było zajęte o godzinie na którą chciałem zrobić rezerwację, więc otrzymałem propozycję stolika na 1,5 godziny przed godziną na którą chciałem się wybrać.

IzzySushi- lokal:

Mieści się w Warszawie na Ursynowie. W miejscu bardzo spokojnym, bez dużego ruchu wokół. W środku nie jest zbyt dużo miejsca, można powiedzieć lokal jest dość mały, więc nie można się dziwić, że rezerwację powinienem robić ze sporym wyprzedzeniem.

Stolik bardzo ładnie nakryte, na każdym pałeczki oraz sos sojowy. Bardzo duży plus za przygotowanie stolików.

IzzySushi- sushi:

Zostało podane w bardzo ładny sposób i prezentowało się wyśmienicie, w końcu walory estetyczne to początek sukcesu, jednak już po zjedzeniu pierwsze kawałka optymizm opadł.
Zacznijmy od tego, że nie wszystkie kawałki były  mocno zlepione, tak więc troszkę strach było je brać pałeczkami aby po drodze się nie rozpadły.

Sushi Warszawa Usynow

Nie jestem znawcą sushi, ale jedząc je nie było tego „czegoś”, tego specyficznego smaku, które powinno mieć sushi. A może to ja nie miałem tego dnia smaku.

Oczywiście zostało podane z marynowanym imbirem oraz wasabi.

Wykorzystałem dwa kupony, tak więc nie byłem w stanie zjeść wszystkie na miejscu, dlatego poprosiłem o zapakowanie reszty na wynos no i tutaj spotkała mnie najbardziej niemiła niespodzianka.
Opakowanie na wynos jest płatne 5 PLN, a poza tym nie dostałem ani jednego sosu sojowego, ani pałeczek. A skoro już zapłaciłem za opcję na wynos to chyba i pałeczki i sos sojowy mi się należy. Akurat w tym wypadku nie zadbali o klienta.

IzzySushi- czy wrócę?

Pomimo tego, że miałem bardzo dobrą opinię po pierwszej wizycie, niestety ostatnia wizyta spowodowała to, że w najbliższym czasie tam nie wrócę. Przynajmniej dla mnie dużo bardziej wolę Kiki Sushi.

Pamiętajcie proszę, że to była tylko i wyłącznie moja prywatna opinia i każdy może mieć swoje własne zdanie na temat sushi i tego lokalu. Jeśli macie ochotę to podzielcie się nią w komentarzach.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
13 maja 2012 13:40

Więc dlaczego zapłacił Pan te 5 PLN skoro nie dostał Pan całego wyposażenia na wynos ? Powinien Pan zareagować lub nie zapłacić.