Forma do tarty
Sprzęt agd

Forma do tarty

Uzupełniając swój sprzęt kuchenny zauważyłem, że potrzebna jest mi forma do tarty. Próbowałem jedynie kupionej w cukierni tarty na słodko, ale można ją przygotować nie tylko jako deser ale jako ciekawą odmianę obiadu, czy kolacji.

Podobnie jak w przypadku formy do muffinek postanowiłem ją kupić poprzez internet jednak tym razem skorzystałem ze sklepu internetowego, a nie portalu aukcyjnego. Wybór padł na formę firmy, która aktualnie miała kampanię reklamową w internecie. Nie jest to post reklamowy tak więc sobie nazwę daruję.

Jeśli chodzi o cenę to była w miarę przystępna i tak duża jej część to przesyłka. Jednak w tym wypadku była bardzo porządnie zapakowana, pomimo że forma jest dużo stabilniejsza bo jest wykonana ze stali węglowej powleczona powłoką nie przywieralną (to nie jest raczej tefal) to była zapakowana w karton. I zamiast poczty jedyna możliwość dostarczenia to kurier.
Firma kurierska też bardzo solidna, bo rano zadzwoniła powiedziała o której będzie i jak się dowiedziała, że mnie nie będzie to poprosiła o adres nowej dostawy (bez opłat, bez kłopotów). REWELACJA.

Sama forma jest bardzo dobrze wykonana. Ma uchwyty jest bardzo lekka, jedynym mankamentem jest to, że jest bardzo duża, zamówiłem formę o średnicy 30 cm, firma ją produkująca ma jeszcze formy 27 cm, jednak nie było jej już w sklepie.

Jak wypada forma w praktyce opiszę, jak tylko już przygotuję w niej tartę. Myślę, że w przypadku pierwszej skorzystam z gotowego ciasta francuskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.