Cheesburger w Restauracji Sioux
Restauracje

Cheesburger w Restauracji Sioux

Ostatnio tyle się słyszy o hamburgerach, a już od pewnego czasu miałem ochotę na prawdziwego hamburgera z wołowiny. Co prawda ciężko jest mi stwierdzić czy ten tutaj był akurat wołowy (według menu- tak), ale postanowiłem go spróbować.

Nie mając niestety porównania z innymi hamburgerami ten wyglądał bardzo smakowicie, choć można powiedzieć, że był nie za duży. Mięsko było dobrze wypieczone.

Bułka była podpieczona na grillu, jednak ogromny kawałek pomidora położony na spodzie bułki i przykryty burgerem powodował trudności w jedzeniu, a poza tym wypływające soki z pomidora powodowały że spód bułki nie był chrupiący tylko jakby namoczony w wodzie.

W samym cheesburgerze zabrakło mi jakiegoś sosu, albo może był ale w takiej niezauważalnej ilości.

Teraz pora na minusy. Niestety sposób podania nie był najlepszy. Z amerykańskich filmów, ale i z tego co widziałem w innych restauracjach wyobrażałem sobie, że będzie podany w otwartej bułce, z dużą ilością frytek i jakimiś warzywami np. pomidorkiem, albo chociażby krążkami cebuli. A w tym wypadku frytek za dużo nie było, do tego dekoracja z warzyw – 3 -4 paseczki papryki, cebulka.

Ktoś głodny i o sporym apetycie na pewno by się nie najadł.

Cena takiego dania to ok. 22 PLN.

Warto odwiedzić tą restaurację aby przekonać się samemu, nie mniej ja na hamburgera wybiorę inny lokal. To jest tylko moja opinia i każdy z Was może mieć inne zdanie.

A wy jaki lokal z hamburgerami (takimi prawdziwymi wołowymi polecacie)?

 

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anusia
15 marca 2013 13:46

Ja robie najlepsze burgery wołowe z karmelizowaną cebulką :) jak by ktoś chciał przepis chętnie podam